Дуже часто останнім часом на SEO-порталах можна зустріти таке слово, як «skare bemarking». Дослівно термін можна перекласти як «маркетинг натовпу». Цей метод використовує стимуляцію відгуків та рекомендацій для покращення продажем товару. Метод об’єднує підходи SEO en SMM для збільшення прибутку компанії шляхом моніторингу відгуків в мережі Інтернет.

Напрямки, які включають крауд-маркетинг:

– пошук та аналіз відгуків у форумах та blogs про конкретну компанію;
– Пошук згадок про фірму у соцмережах;
– відстеження інформації у сервісах типу «питання-відповіді»;
– аналіз контенту тематичних блогівSien ook:
– зв’язок із майбутніми клієнтами, створення рекомендацій шляхом вірусного маркетингу.

Для чого потрібен крауд-маркетинг?

При згадці бренду на відповідних інтернет-ресурсах метод допоможе підвищити впізнаваність компанії, а також збільшити вхідний direct-трафік на сайт. Дані згадки за грамотного підходу схожі саме на рекомендації реальних користувачів, а не на проплачену рекламу.

Переваги крауд-маркетингу

Рекомендації за допомогою крауд-маркетингу націлені насамперед на вже зацікавленого клієнта, якому потрібно лише «підігріти» його інтерес. Постійний зв’язок з цільовою аудиторією забезпечує якісний трафік на ресурс компанії та дозволяє зробити враження якісної та потрібної продукції/послуг. Ціна крауд-маркетингу в різних компаніях різна. Розкид цін від 40 до 200 грн за посилання.

Доцільність методу

Крауд-маркетинг вимагає певних витрат часу та фінансів. Але він дозволяє збільшити відвідуваність інтернет-майданчиків за короткий термін саме за рахунок якісного трафіку.

крауд ​​маркетинг на форумах

Laat jou toe om statistieke in te samel oor afgelaaide inhoud, werfverkeer, boekmerke wat deur besoekers op die werf in hul blaaier geplaas is.

Хотілося б доповнити по крауд-маркетингу:

Команда крауд-маркетологів більше 20 осіб, можемо виконувати дійсно великі обсяги робіт у стислі терміни без втрати якості.
Активна підтримка кожного клієнта. Понад 400 позитивних відгуків від клієнтів. База форумів – понад 2000 майданчиків.
Працюємо як з великими SEO-компаніями так і з великою кількістю дрібних. На кого орієнтовані SEO-компанії, SEO-фахівці, власники сайтів. Багато хто працює з нами вже протягом кількох років.

Безкоштовно надаємо як підтримку, так і SEO-консультації для наших клієнтів. Наш skare bemarking спрямований саме на SEO, і справді добре піднімає позиції.