Прокачаємо Ваш профіль посилання природними посиланнями. Отримайте більше клієнтів, трафіку, авторитет.

Протестуйте послуги сервісу – 10 посилань за 580 грн

  Чому ми

  Працюємо з 2012 року

  Штат із 25 фахівців

  1 домен – 1 посилання

  Індивідуальний менеджер

  Майданчики на Вашу тематику

  Велика географія розміщення

  Біржа крауд-маркетингу - сервіс крауд ​​маркетингу - 3-

  Де ми розміщуємо посилання?

  Форуми

  (з посиланнями)

  Залучення трафіку, зростання позицій у пошукових системах та розведення маси посилань. Працюємо з живою видачею пошукових систем за вашою тематикою.

  10 шт – 580 грн

  50 шт – 2450 грн

  100 шт – 4400 грн

  Замовити

  Відгуки

  (без посилань)

  Поліпшення репутації, зростання конверсії та довіри до бренду. Відбираємо авторитетні сайти-відгуки у рунеті.

  10 шт – 580 грн

  50 шт – 2450 грн

  100 шт – 4400 грн

  Замовити
  Каталоги
  Інформування пошукових систем про сайт та збільшення маси посилань. Підбираємо довідники компаній для людей, що пройшли фільтри пошукових систем.

  10 шт – 1000 грн

  Замовити

  Як ми пряцюємо

  • Працюємо на підставі договору оферти

  • Вся інформація про наших клієнтів суворо конфіденційна

  • Ми не розголошуємо інформацію про наших клієнтів та подробиці роботи над їхніми проектами.

  • Всі наші майданчики проходять перевірку

  Безпечна альтернатива SEO-посиланням

  Знайдемо, на яких сайтах можуть бути ваші потенційні клієнти, спілкуватимемося з ними – писати відгуки, давати рекомендації, працювати з негативом; загалом, зробимо все, щоб про вас дізналися та стали вашими клієнтами.

  • Спрацює на PR та SERM (покращення репутації)
  • 100% природні посилання
  • Привабить цільовий трафік
  • Поліпшить видимість сайту у видачі
  • Підштовхне до покупки
  • Удосконалить посилальний профіль сайту
  • Підвищить популярність сайту та впізнаваність бренду
  • Убезпечить сайт від санкцій пошуковиків

  Біржа крауд-маркетингу - сервіс крауд ​​маркетингу - 4-

  70% користувачів купують на основі відгуків в Інтернеті

  Крауд-маркетинг за рахунок поширення позитивних відгуків про вашу компанію підштовхує зробити вибір на вашу користь!

  Як працює крауд-маркетинг?

  Шукаємо нові обговорення на тему або самі створюємо дискусії на тему, після чого ненав’язливо пропонуємо подивитися інформацію на вашому сайті.

  Для вибору майданчика важливими є 2 параметри: наявність вашої цільової аудиторії (тільки відвідувані, живі ресурси) та актуальність обговорення (остання активність протягом 1 місяця). Всі! Чи не важливо використане ключове слово чи ні, важливо привести цільову аудиторію на ваш сайт.

  Найчастіше:

  • На інформацію про вашу компанію тут же відбувається реакція у відповідь
  • Співрозмовники самі просять розповісти, до кого краще звернутись (звісно, ​​порадимо вас)
  • Говоримо про свій досвід чи досвід ваших клієнтів (якщо споживчого досвіду ще немає, тестуємо ваш продукт/послугу).

  Ідеально підходить

  • Інтернет-магазинам
  • Бізнесу, що надає послуги
  • Стартапам
  • Контентним проектам
  • Онлайн-сервісам

  Непідходить

  • B2B, за рідкісним винятком
  • Без юрособи чи ІП
  • FMCG сектори (хліб, ліки, бади)
  • Порушуючим закони (торенти, зброя тощо)
  • Порушуючим закон про рекламу (тютюн, кальяни та ін.)
  • Деякі тематики (форекс, 18+, «орифлейми»)
  • Напівпорожнім, застарілим – т.к. їх не приймуть майданчики

  Крауд-маркетинг – 100% не спам технологія

  Реальні відгуки

  Щоб не засмічувати інтернет, поширюючи неправдиву інформацію, просимо надати актуальні відгуки від клієнтів, а також чесно розповісти про свої плюси та мінуси. Залишаємо за собою право оцінити роботу компанії за принципом «таємного покупця».
  Якісні сайти
  Через те, що у майданчиків дуже високі вимоги до ресурсів, то в роботу беремо тільки якісні сайти, які не соромно порекомендувати на розсуд нашого модератора.

  Наші гарантії:

  Якщо після розміщення інформації частина майданчиків відхилить модерацію з об’єктивних причин, що залежать від нас, безкоштовно проведемо дорозміщення на інших майданчиках на запит Замовника.

  Трохи цифр про наших клієнтів

  2560+
  сайтів пройшло через наші руки

  1215+
  клієнтів довірили нам свій бізнес

  512+

  рекламних кампанії в Google

  273+

  сайтів та рекламних сторінок створено

  А що таке крауд-маркетинг?

  Крауд-маркетинг – це один із способів посилального просування за допомогою соціальних мереж, форумів, статей з відкритими коментарями. Він дає можливість молодим проектам задати динаміку посилального просування, покращити ранжування ресурсу пошуковими системами та розбавити анкорний лист безанкорними посиланнями.

  Для реалізації крауд-маркетингу необхідно:

  • відібрати «живі» майданчики із тематичними обговореннями;
  • зареєструватися на них або створити облікові записи;
  • вивчити проблеми учасників дискусій;
  • залишити коментарі з пропозицією вирішити проблему та посиланням на ресурс.

  Крауд-маркетинг можна поєднувати з основною стратегією посилань або використовувати, як самостійний метод просування. Він чудово підходить молодим майданчикам, а також проектам з обмеженим маркетинговим бюджетом.

  Види анкорів

  Коли потрібно проставити на сторінках веб-сайту, інтернет-магазину або порталу багато зовнішніх посилань, підбирається цілий список анкорів (анкор-аркуш). Анкор — це текст посилання, яким можна переходити на внутрішні сторінки сайту або на сторонній онлайн-ресурс. Не можна проставляти анкори з одним текстом на одному сайті. Анкори повинні включати найпопулярніші ключові запити.

  Які анкори потрібно використовувати:

  • Пряме (точне) входження запиту. Це дослівне запровадження фрази у текст. Наприклад, ключ “купити пластикові вікна” в точному вході звучить саме так, без змін.
  • Розведене входження запиту. Наведений вище приклад запиту розбавляється іншими словами – «купити недорогі пластикові вікна».
  • Морфологічне входження. Це відмінювання або відмінювання слів з ключової фрази — «купити пластикове вікно».
  • Використання синонімів та навколотемних слів (LSI слова). Підходять варіанти «купити вікна із пластику», «купити ПВХ-вікна» та ін.
  • Згадка про бренд. Посиланням є сама назва компанії або торгової марки.
  • Анкор без прив’язки до запитів. Це слова і фрази “тут”, “тут”, “за посиланням”, “на сайті” і т.п.

  Crowd-marketing-таємний, або ж шпигунський спосіб просування, через розміщення лінків на форумах, в коментарях і сервісах «Питання-відповідь», де мешкає необхідна ЦА (цільова аудиторія).

  По суті це невелика розповідь-відгук про конкретний товар одного споживача іншому. Користувач читаючи такий текст не бачить прямої пропозиції на покупку, що не викликає у нього озлобленості. У більшості випадків такі відгуки трохи мотивують людину на придбання «рекламованого» товару. Його можна вважати певним психологічним ходом маркетологів.

  Крауд-маркетинг входячи до складу seo-просування, збільшує число згадок сайту на сторінках відомих ресурсів, при цьому просуваючи його у видачі пошукових систем. Такі рекомендації допомагають підвищити впізнаваність бренду, і позитивно вплинути на репутацію сайту в цілому.

  Перед початком розробки стратегії варто враховувати трудомісткість процесу просування. Для цього необхідно буде відвести певний час на пошук спеціалізованих майданчиків. Перед тим як проставляти беклінки потрібно розкрутити свій аккаунт, тому що такі публікації з нового профілю будуть видалятися, або зовсім блокуватися.

  Як працює крауд-маркетинг?

  Не намагайтеся продати, намагайтеся допомогти. Мабуть саме так можна описати простими словами ідеальну модель крауд-маркетингу. Поради та рекомендації, які ви даєте людині під час неформальної бесіди, допомагають їй зробити правильний вибір та прийняти остаточне рішення про покупку. Ваша головна зброя – щирість, експертність та компетентність. Якщо ви переконаєте покупця, що знаєтеся на питанні – він вам повірить і піде вашим порадам. Крім того, навіть якщо цього не станеться, кожне посилання, яке ви розмістите, сприятиме нарощуванню природної маси посилань.

  Залучення клієнтів

  Після того, як ви допомогли людині прийняти рішення про покупку, перед нею постає питання – а де ж краще цей товар купити? І в цей момент до речі виявляється посилання на сайт, яку ви витончено вставили в ході бесіди. Якщо його влаштує ціна та умови доставки, швидше за все, покупка відбудеться.

  Після кількох місяців можна буде вивчити показники конверсії і зрозуміти, де і чому вона просідає, а також що слід змінити для її зростання. Або варіант трохи простіше: зробіть відразу кілька тестових сторінок (A/B-тестування) і рівномірно розподіліть між ними трафік, з метою виявлення найбільш продає з них.
  Результат праці
  Що ви отримаєте? Насамперед – залучення трафіку на сайт та впізнаваність продукту/бренду, а, як наслідок, зростання продажів, також ви отримаєте і зростання маси посилань.

  Можливі труднощі
  Найчастіше труднощі виникають із модерацією посилань, але вище ми вже розповіли загалом, як обходити модерацію.

  Ще одна часта проблема – ви вже відповіли на всі питання, пов’язані з вашим продуктом. Що робити у цьому випадку? Створіть новий обліковий запис і ставте потрібні питання самі собі. І самі собі на них і відповідайте. Так можна було.

  Поліпшення профілю посилання
  Ця стратегія дуже схожа на класичний варіант, але має одну істотну відмінність. Для неї не дуже важливою є відвідуваність ресурсу-донора, обраного для розміщення посилань на ваш сайт. Метою цієї стратегії є насамперед нарощування посилальної маси та покращення позицій у пошуковій видачі.

  Як і в першому варіанті, потрібно вибрати товар, що просувається, і розмістити інформацію про нього на відібраних для цього майданчиках. При розміщенні потрібно звертати особливу увагу на тематику сайту-донора. Вона має збігатися із тематикою сайту-акцептора. Пояснимо на прикладі: якщо ви продаєте велосипеди, не потрібно розміщувати посилання на форумі з в’язання спицями. Навіть якщо це виглядатиме дуже і дуже органічно.

  Шляхи реалізації

  Незалежно від того, чи плануєте ви просувати контентний сайт чи інтернет-магазин, перше з чого варто розпочинати роботи з крауд-маркетингу – це аналіз конкурентів.

  З’ясувавши, як і де вони рекламують свої товари, ви зможете заощадити непогані гроші. Якщо ваші успішні конкуренти використовують цей інструмент, ви зможете дізнатися, на яких майданчиках і як часто це роблять.

  Для цього за допомогою спеціальних сервісів (Ahrefs.com, Semrush, MegaIndex.ru тощо) отримаєте список сайтів донорів, аналізованого сайту. Отримавши ці дані, ви зможете вирішити, чи варто використовувати крауд-маркетинг і якщо так, кому це доручити:

  • Свого співробітника.
  • Фрілансер.
  • Агентству.

  Робота з агентством

  Якщо ви не готові витрачати по кілька годин на день на самостійний пошук майданчиків, створення та прогрівання облікових записів, написання постів та розміщення посилань, оптимальним вибором для вас може стати співпраця з рекламним агентством. Його співробітники візьмуть на себе всі роботи з реалізації крауд-стратегії, а ви зможете зосередитись на інших завданнях. Звичайно, це найдорожчий шлях реалізації, але водночас він є найефективнішим.

  Крауд-маркетинг працює та працює добре. Ви зможете збільшити впізнаваність бренду, залучити на свій сайт нових відвідувачів, а також наростити природну масу посилань. Єдине, що потрібно від вас – працювати максимально акуратно, не переходячи ту тонку грань, що відокремлює ефективний маркетинговий інструмент просування від банального спаму.