Бути першим – це бути лідером. Ви хочете, щоб Ваш сайт був активним, «живим» та приносив реальну користь та максимальний прибуток? Тоді зверніть увагу на послугу просування Інтернет-сайтів.

Просування сайтів у пошукових системах – це послуга, що включає комплекс робіт (аналіз сайту, підбір ключових слів, оптимізація сайту, керування зовнішніми посиланнями), які спрямовані на підняття вашого сайту на першу сторінку результатів видачі за цільовими пошуковими запитами . За статистикою, 9 із 10 користувачів не заходять на другу та наступні сторінки з результатами пошуку.

Вам потрібна максимальна віддача від сайту?

Наша команда допоможе Вам розібратися у всіх тонкощах розкрутки та просування сайтів, а також підібрати для Вашого сайту оптимальну стратегію пошукового просування. З нашою допомогою десятки підприємців стали лідерами в галузях своєї діяльності, лідером станете і Ви!

Пошукове просування сайту за ключовими запитами або кейвордами

Використання словесного пошуку та ключових запитів в Інтернеті – основа розкрутки сайту. Середня людина не замислюється над тим, чому саме такий список сайтів був запропонований пошуковим сервером у відповідь на запит. Потенційний покупець просто переходить за одним із перших посилань.

Із цього можна зробити висновки: по-перше, умовою успішного ведення бізнесу є наявність Вашого сайту на ПЕРШІЙ сторінці пошуку. По-друге, необхідно з усією серйозністю та відповідальністю поставитися до формування на своєму сайті правильних кейвордів, словесних запитів тощо. В обох випадках ми можемо допомогти.

Як це працює:

Коли користувач хоче знайти інформацію в Інтернеті, він вписує різні словоформи на сайті пошукового сервера. Залежно від правильної оптимізації сайту та професіоналізму просування, після подання запиту він з’явиться на одній із сторінок результатів. Нашою метою є поява Вашого сайту на перших сторінках! Щоб провести ефективне просування сайту в пошукових системах, необхідно знайти відповідні ключові запити, за якими можуть надходити цільові відвідувачі. Набір цих запитів називається семантичним ядром.

Основним завданням у пошуковому просуванні за ключовими словами є затвердження семантичного ядра сайту та виведення вибраних ключових запитів на першу сторінку результатів видачі пошукових систем. Після виведення сайту необхідно постійно підтримувати отриманий результат, адже конкуруючі сайти також хочуть бути на лідируючих позиціях.

Отже, ви отримуєте такі переваги:

 • Високий ступінь довіри до лідируючого (Вашого) сайту.
 • Збільшення продажів.
 • Відсутність нав’язливого рекламного ефекту.
 • Результати навіть після закінчення рекламної кампанії.
 • Постійне зростання кількості лояльних відвідувачів сайту.

Етапи просування веб-сайтів у пошукових системах:

 • З’ясування цілей та побажань, складання та затвердження семантичного ядра.
 • Підписання договору та оплата першого місяця.
 • Внутрішня оптимізація сайту.
 • Коригування структури сайту.
 • Управління зовнішніми посиланнями, що ведуть на сайт.
 • Моніторинг позицій сайту у пошукових системах.
 • Аналіз відвідуваності та робота над ефективністю ключових слів.

Швидкість та продуктивність

Перші результати від просування Ви побачите одразу після оптимізації веб-сайту! Як тільки зміни будуть проіндексовані пошуковими машинами – ваш site почне рухатись вгору.

У середньому виділяються такі терміни досягнення результатів:

20 днів – початок підняття позицій сайту

30 днів – деякі запити вже в ТОП-10

50 днів – половина слів із семантичного ядра вже на першій сторінці результатів пошуку
Ми постійно працюємо над автоматизацією процесів та вдосконаленням професійних навичок! Саме тому можемо гарантувати швидкий термін досягнення обіцяних результатів.

Якісна послуга за розумною ціною

Кожен запит має свою ціну в залежності від кількості показів на місяць, конкурентності тематики та ін. Вартість та кількість слів визначається на етапі складання семантичного ядра та підписання договору. Слова підсумовуються, і таким чином одержують місячний бюджет пошукового просування.

Ми не беремо окремих засобів за оптимізацію сайту під потрібні ключові слова – оптимізація включена у вартість слів.