Просування веб-сайту, яке ми робимо, є ефективним. Чому? Тому що ми використовуємо технології, які є актуальними в даний момент. Алгоритми пошукових систем за якими оцінюються сайти постійно, змінюються і тільки відстежуючи ці зміни можна оминати конкурентів, і бути попереду всіх. Ми пропонуємо комплексні рішення, що не тільки спрямовані на збільшення маси сайту (один з методів просування сайту), але і технічний аудит, що передбачає виправлення помилок коду сайту, підключення соціальних мереж, відстеження ефективності нововведень на сайті. Поряд з цим користуючись сучасними сервісами програмами, і власними розробками просування сайту стає дійсно ефективним.

Зростання кількості продажів досягається шляхом збільшення кількості саме цільових відвідувачів. Сайт – це інструмент. Складний інструмент. Він вимагає тонкого ретельного налаштування. Тому наше з вами завдання зробити все, щоб цей інструмент був налаштований на роботу максимально ефективно.

Інвестуючи щомісяця у просування Вашого сайту, Ви отримаєте якісного цільового відвідувача. І вже перший договір може не просто повернути Ваші інвестиції в розкрутку та просування сайту, а й дати значний крок у розвитку Вашого бізнесу, а також отримати дохід.

За перший місяць – буде проведено низку робіт пов’язаних з веб просуванням сайту, а саме внутрішньою оптимізацією. Починаючи від аудиту сайту та виправлення помилок, складання метатегів, розміщення контенту на релевантних сторінках, закінчуючи налаштуванням коректних редиректів для правильної індексації сайту пошуковими системами.

На другому та третьому місяці (після переіндексації) – безпосередньо просувати сайт. Як наслідок позиції зрушуватимуться в ТОП 10 пошукових систем. Період виведення ключових запитів – до 4-5 місяців – надалі здійснення підтримки, утримання позицій.

Ми допоможемо зробити так, щоб Ваш веб-сайт працював на Вас:

  • збільшення відвідуваності Вашого сайту;
  • зростання обсягу продажу продукції та підвищення попиту на Ваші пропозиції;
  • збільшення доходу та розвиток Вашої компанії;
  • розвиток партнерських відносин;
  • покращення впізнаваності та значущості Вашого бренду на ринку даних послуг. Як правило, що вища позиція сайту в результатах пошуку, то більше зацікавлених відвідувачів переходить на нього з пошукових систем. При аналізі ефективності пошукової оптимізації оцінюється вартість цільового відвідувача з урахуванням часу виведення сайту на вказані позиції та конверсії сайту.

Просування веб-сайту, SEO

Пошукова оптимізація вебсайту — комплекс заходів для підвищення позицій сайту в результатах видачі пошукових систем за певними запитами користувачів з метою просування сайту. Зазвичай, чим вище позиція сайту в результатах пошуку, тим більше зацікавлених відвідувачів переходить на нього з пошукових систем. При аналізі ефективності пошукової оптимізації оцінюється вартість цільового відвідувача з урахуванням часу виведення сайту на вказані позиції та конверсії сайту.

Разом з появою та розвитком пошукових систем у середині 1990-х з’явилася WEB-просування сайтів методом оптимізації. У той час пошукові системи надавали великого значення тексту на сторінці, ключовим словам у мета-теги іншим внутрішнім факторам, якими власники сайтів могли легко маніпулювати.

Це призвело до того, що у видачі багатьох пошукових систем перші кілька сторінок зайняли сайти, повністю присвячені рекламі, що різко знизило якість роботи пошукових систем. З появою технології PageRank більше ваги стало надаватися зовнішнім факторам, що допомогло Google вийти в лідери пошуку у світовому масштабі, ускладнивши оптимізацію за допомогою одного лише тексту на сайті. Однак оптимізація розвивається разом із пошуковими системами, і в сучасних результатах пошуку можна бачити все більше і більше комерційних сайтів зі штучно роздутою популярністю, особливо за комерційно привабливими запитами (транзакційні запити).

Методи оптимізації можна розділити на три класи, проте останні події у світі пошукових систем дають зрозуміти, що цей поділ дуже умовний — будь-яка маніпуляція певними параметрами сайту може бути розцінена пошуковою системою як вкрай небажаний вплив на його результати. Так, будь-яка спроба маніпулювання пошуковими результатами прямо заборонена в ліцензії використання пошукової системи. «Білі» оптимізатори та маркетологи користуються рекомендаціями щодо створення сайтів. Таким чином просувають сайт, не порушуючи правил пошукових систем.