Що вище відвідуваність сторінки, то більше потенційних клієнтів куплять продукцію, отже, буде прибутковіший бізнес. У таких випадках приходить на допомогу seo просування сайту.
Приставка SEO розшифровується як search engine optimization, у перекладі з англійської пошукова оптимізація. Таким терміном називають сукупність заходів для виведення веб-сторінки на передові позиції пошукових систем.
Ще зовсім недавно інтернет використовувався тільки як джерело інформації, сьогодні ситуація кардинально змінилася. Величезне зростання кількості користувачів, поява нових мобільних додатків, система оплати за товари, можливість онлайн-замовлень перетворили інтернет на потужний інструмент маркетингу та місце для торгівлі. І пропозиція якоїсь продукції, хай навіть дуже хорошої, може загубитися серед тисяч подібних. Саме просування сайту в пошукових системах і послужить тому, що той чи інший проект вийде на лідируючі позиції в списках Google або Яндекса і ресурс не загубиться на задвірках інтернету.

Але, комплексне просування вашого ресурсу це досить ємна і копітка праця, що вимагає глибоких знань та умінь. Тільки seo спеціаліст, який має великі знання і розуміє, що таке успішна оптимізація і просування сайтів у пошукових системах здатний розкрутити сайт і вивести його в топ.

Аналізуємо веб-ресурс

Розкрутка та просування зазвичай проводиться після такого процесу, як аудит сайту. Такий процес необхідно відбуватись у кваліфікованих експертів. Seo оптимізатор найкраще здійснить просування сайтів та процедуру seo оптимізації. Процедура аудиту дозволяє зробити seo аналіз ресурсу, визначити, наскільки продуктивно функціонує віртуальне представництво фірми, чи воно написано, чи знаходять користувачі шукану інформацію, і яка потрібна seo оптимізація сайту. Цей крок слід проводити перед тим, як зайнятися просуванням та оптимізацією сайтів, оскільки без якісно виконаного аналізу всі наступні дії, такі як розкрутка та просування, не матимуть реального результату.
За результатами перевірки можна судити про те, наскільки ефективно проведено пошукову оптимізацію, наскільки вміст відповідає запитам і якими методами потрібно виконати сео просування та оптимізацію сайту.
Розкрутка сайтів за допомогою зовнішньої оптимізації не має сенсу, якщо не проведено внутрішню оптимізацію сайтів, так що дії повинні проводитися послідовно.

Пошукова оптимізація сайту може бути двох типів:

Внутрішня оптимізація відповідає за ті моменти, які необхідно зробити на самому ресурсі. Це розміщення якісних зображень, назв розділів, цікавого контенту, покращення швидкості завантаження сторінок, адаптації під мобільні пристрої, тобто робити все так, щоб відвідувач затримався довше. Для аналізу сайту найчастіше використовують гугл вебмайстер
Зовнішня оптимізація розкручування сайту ззовні, а саме робота над зворотними посиланнями, розміщення SERM-статей, прес-релізів та інших прийомів відомих команді оптимізаторів. Можна, звичайно, спробувати проводити просування сайту самостійно та безкоштовно, але в цьому випадку ви сильно ризикуєте потрапити під санкції пошукових систем та на довго відсунути свій ресурс від бажаного ТОП’у. Щоб врахувати всі особливості роботи з просування та мінні поля пов’язані з цим, потрібно мати суттєвий досвід і знання в галузі веб-технологій. Тому оптимальним рішенням буде з цього питання звернутися до фахівців.
Необхідні якості має команда, які не тільки майстерно підтримають і просунуть ваш ресурс, але й допоможуть звільнити вас від існуючих санкцій з боку Google або Яндекс.
Прогрес не стоїть на місці і все більше людей здійснюють покупки, замовляють послуги та оплачують рахунки, не встаючи з дивана, і сео просування стало одним із найважливіших та необхідних елементів сьогоднішньої реальності бізнесу.