Багато хто цікавиться: що таке сайт візитівка? Таким поняттям називають спрощений ресурс, на якому є одна або дві сторінки з найбільш загальною інформацією про компанію.

Вона призначена для ознайомлення потенційних покупців із фірмою, товаром, послугою чи людиною. Як правило, його використовують у випадках урізаного бюджету. А іноді створити сайт необхідно як тимчасову сторінку, відразу після придбання доменного-імені. Залежно від поставлених завдань сайт візитку можна зробити різними варіантами.

Замовити створення сайту візитки

Традиційна розробка сайтів даної спрямованості може застосовуватися як загальна інформація про фірму або людину. Його основна мета – повідомити потенційних клієнтів про компанію, види її діяльності, товари та послуги, надати контактну інформацію клієнту для подальшої співпраці поза мережею.

А створити сайт візитку в короткому вигляді буває необхідним початкового етапу майбутнього повного ресурсу. Крім стандартної інформації в ньому можуть бути присутні такі блоки як: новини, акції, тематичні статті.

Незважаючи на свою нескладність, розробка сайту візитки має стати для вашої компанії джерелом напливу нових клієнтів та збільшення продажів. Щоб не загубитися на просторах інтернету, кожній фірмі буде зайвим здійснити створення сайту візитки для ідентифікації своєї продукції перед користувачами.

Кому потрібні сайти візитки?

В інтернет світі жорсткої конкуренції найчастіше невигідно афішувати повний асортимент та ціни на свої товари або послуги, а якщо замовити сайт у короткому вигляді, можна стисло піднести про них на сторінках міні-ресурсу. А та інформація, яку вашим конкурентам знати не потрібно, залишиться за межами сайту. Така розробка веб-сторінки стане ефективним інструментом просування вашого бізнесу не тільки для комерційних підприємств, але і для юристів, лікарів, репетиторів та фрілансерів.

Кому ж варто довірити створення веб-сайту?

На сьогоднішній день створення сайтів у Києві недорого здійснюють багато хто. Але рівень виконання, якому зобов’язаний відповідати сайт візитівка, часто не скрізь високий і технічно правильний. Тому замовляти такий сайт варто у професіоналів з досвідом розробок та просування, які не просто запропонують створення віртуального майданчика недорого за існуючими в інтернеті шаблонами, а зможуть створити сторінку з нуля, запропонувати гідний дизайн, подальший сервіс та розкручування.

Команда спеціалістів вже багато років успішно здійснює створення сайтів у Києві та за його межами. З нами ви можете замовити сайт будь-якого виду та спрямованості та бути впевненими у його функціональності. можна здійснити створення сайтів недорого, якісно та у чудовому дизайнерському виконанні. А якщо надалі виникне необхідність створення сайту у повноцінному вигляді, наша команда доповнить міні-проект та створить повну версію, яка б задовольняла запити вашого бізнесу в повному обсязі.

Створити сайт візитку

Сайт-візитка – чудовий старт для початку будь-якої комерційної діяльності.

Призначення такого сайту досить повно виражене в самій назві. Сайт-візитка – це розширений електронний аналог традиційної паперової візитки.

Сайти цього виду містять як правило мінімум інформації про діяльність вашої організації (товари, послуги, ін.) та максимум відомостей необхідних для швидкого контакту з вами – адреси, телефони, e-mail та ін.

Конструкція сайту-візитки проста і зрозуміла, традиційно такий site складається з невеликої кількості сторінок (не більше 6) і не містить багаторівневих вкладених меню.

Реклама в мережі, що працює для вас цілодобово, без географічних обмежень. Ваші потенційні клієнти можуть отримувати інформацію, що їх цікавить, швидко, не виходячи з дому і в будь-який зручний час.

Пакетна пропозиція «Сайт-візитка» включає:

 • Дизайн сайту-візитки.
 • A site management system that will allow you to update the site yourself without special efforts, without special knowledge: add new information, create new articles, pages and photos.
 • Однорівневе меню.
 • Створення 6-и інформаційних сторінок, заповнення їх (ваш текст, фото, ін.).
 • Створення сторінки контактів із карткою.
 • Domain registration for your site. (at the request of the customer)
 • Встановлення вашого сайту на хостинг*.
 • Реєстрацію сайту в пошукових системах.

Вартість пакету «Сайт-візитка» та термін виконання

 • Вартість пакетної пропозиції «Сайт-візитка» –500$.
 • Термін виконання 4-7 днів
 • When ordering additional functionality, the term may be extended
 • Payment for the domain and hosting is made according to the prices set by the hosting provider

Інформаційні та матеріали, які вимагатимуть від Вас:

 • Опис для розділу Про нас (сфера діяльності компанії та її місія);
 • Articles and photos to be placed on the site;
 • Опис товарів або послуг, ціни;
 • Contact information: phone numbers, address (legal and postal), e-mail, etc.

Порядок дій під час створення сайту візитки:

 1. Ви заповнюєте форму замовлення (бриф за необхідності);
 2. We draw up and approve a sample technical assignment;
 3. Ми вибираємо для Вас шаблони і затверджуємо макети дизайну;
 4. Based on your wishes, we adjust the design of the selected template;
 5. Site design and programming;
 6. We fill the site with your content;
 7. Ми проводимо налагодження та тестування готового сайту прямо на хостингу в робочому режимі.