Креативність

Інтернет – це простір креативу та нових підходів. Не покладайтеся на шаблонну рекламу. Тільки новаторство зможе вивести вас у топ. Ми покажемо вам альтернативу, знайдемо унікальне рішення для розкручування вашого сайту.

Професіоналізм

Наша команда стежить за своєю репутацією, тому завжди робить онлайн-оптимізацію сайтів якісно. Адже кожен щасливий клієнт – це наше портфоліо. Ну і, звісно, ​​плюс до нашої карми.

Працьовитість

У нас немає меж досконалості: ми вчимо і вчимося самі. Адже просування сайту в Інтернеті – це завжди нові стратегії та нові ідеї. Наша працелюбність допоможе вашому сайту досягти бажаних результатів.

Чому вам потрібно SEO?

Причина Перша

Якщо ви хочете почати бізнес в Інтернеті, але не знаєте, як і де про себе розповісти вам потрібно Pay Per Click, тобто налаштувати контекстну рекламу. Тоді ваш товар зможе побачити тисячі відвідувачів. І кожен відвідувач є вашим потенційним клієнтом.

Причина друга

Якщо ж у вас є сайт, але він не оптимізований, тобто досі знаходиться на останніх сторінках Google, вам потрібно скористатися SEO, Search Engine Optimization. За допомогою онлайн оптимізації ви зможете досягти кращих позицій у пошуковій видачі, а відповідно збільшити кількість трафіку, відвідувачів на сайті та рейтингу у пошуковій системі.

Причина третя

Для тих, чий сайт не оптимізований під цільову аудиторію та конверсії на сайті мінімальні, найкраще почати розкручування з SEM, Search Engine Marketing. Це комплексне просування вашого сайту, починаючи від робіт усередині сайту до зовнішніх посилань. Оптимізація SEM допоможе вам створити на 10
Щасливих клієнтів

262
Цікаві ідеї

більше 97 %
Позитивні оцінки

54
Робітники Стратегії

Наші Сервіси

SEO

Бажаєте покращити позиції вашого веб-сайту на сторінках Google? Тоді вам потрібна пошукова оптимізація.

SEM

Якщо ви хочете збільшити відвідуваність, кількість конверсій та лідів, тоді вам підійде Пошуковий маркетинг.

SMM

Бажаєте привернути трафік та увагу до бренду? Соціальне просування є найбільш підходящим варіантом.

PPC

Якщо ви хочете швидко та ефективно просунути ваш товар чи послуги в інтернеті, вам чудово підійде Онлайн Реклама.

Аналітика

Комплексний аудит. Збір даних та створення якісних звітів, аналіз позицій, розрахунок передбачуваних результатів.

Консультації

Підтримка Онлайн. Вебінари, тренінги, курси та інші види підтримки з гнучким графіком для всіх клієнтів.

Ми знаємо, що конкретно потрібно вашому онлайн-бізнесу. У нас ви можете вибрати як платити та головне за що платити!

Аналіз

Невід’ємною частиною просування сайтів в інтернеті є комплексний аналіз бізнесу та повний, детальний аудит веб-сайту. Наша компанія допоможе вам визначити виправити всі можливі помилки або неточності, допущені на веб-сайті, які заважають йому зайняти високі позиції та отримати велику частку трафіку. Наші звіти детальні та доступні для кожного клієнта, адже в них ми описуємо проблему, і пояснюємо, як і на що вона впливає.

Стратегія

Виходячи з даних, отриманих після аналізу ніші та аудиту веб-сайту, ми створюємо стратегію індивідуально для просування вашого проекту. Враховуючи всі важливі фактори, ми підбираємо найбільш ефективний метод розкрутки вашого бізнесу в інтернеті. Команда EMBO також бере до уваги специфіку кожного бізнесу, тому ми допоможемо навіть розрахувати бюджет і визначити рентабельність онлайн маркетингової кампанії.

Онлайн оптимізація

Один з найважливіших етапів у просуванні веб-сайтів є його оптимізація спеціально під певні пошукові системи та пошукових роботів. Оптимізація сайту є основою для залучення більшої кількості трафіку, конверсій та лідів, а також покращення позицій у пошуковій видачі. Онлайн оптимізація це технічна складова seo просування, яка складається з багатьох окремих дій, що складаються в цілий комплекс послуг.

Офлайн оптимізація

В основному цей етап складається з побудови коректного посилання для вашого вебсайту, управління онлайн репутацією, управління та менеджменту соціальних мереж, а також обміну важливої ​​та корисної інформації з іншими вебмайстрами, каталогами і т.д. По суті офлайн оптимізація – правильна побудова відносин у мережі інтернет, від якого залежить успіх і кількість прибутку залученого за допомогою вебсайту.

Звітність

Аналіз поточного стану ключових запитів, конкуренції, позицій у пошуковій видачі є важливою складовою успішного онлайн бізнесу. Всі дані, які можна обробити, ретельно вивчаються нашою командою та відображаються у вигляді побажань, коригувань, виправлень та змін, які допоможуть досягти поставлених бізнес цілей. Звіти детально показують виконану роботу, поточний результат та прогнози на найближчий час.
Ви хочете досягти найвищих позицій? Наші знання та досвід допоможуть в оптимізації та просуванні веб-сайту

Ваші питання

Як проводиться оплата та звітність?

Все залежить від того, який тарифний план був обраний спочатку. Оплата послуг та формування звітів здійснюється відповідно до тарифного плану зазначеного у договорі. Якщо ви вибрали інший, альтернативний вид прайсингу, тоді оплачування послуг та створення звіту здійснюється точно з обумовленими та задокументованими деталями.

Як довго чекати на результат?

Не варто чекати на швидкі результати просування. У будь-якій іншій фірмі або агентстві з розкрутки сайтів вам могли б пообіцяти швидке та ефективне просування, але, на жаль, такого не існують. SEO просування це довгий і кропіткий процес, і ви повинні це розуміти. Чим краще та якісніше буде закладено той чи інший елемент, тим більше зможе досягти ваш сайт.

Чи надає компанія якісь знижки?

Маємо досить гнучкі тарифи і до того ж пропонує альтернативні види прайсингу, які за високої якості мають досить низькі ціни. Ми також надаємо цілий список можливих знижок, акцій та пропозицій, які залежать від складності та типу проекту. Якщо вас зацікавив список дисконтів, напишіть нам на пошту і ми з задоволенням надішлемо вам його.