У сучасних умовах, досить просто створити функціональний, красивий і зручний сайт. Власники бізнесу вже давно сприймають Інтернет як потенційне місце для продажу і перспективний майданчик для реклами. Конкуренція постійно посилюється і для того, щоб покупці швидко знаходили Ваш товар або послугу, сайт необхідно просувати. Використовуючи просування ви зможете залучити багато нових покупців із мережі інтернет, і збільшити рівень своїх продажів у кілька разів.

Наша компанія пропонує професійний сучасний сервіс багатостороннього інтернет-маркетингу. Є кілька найбільш дієвих способів досягнення гарного результату:
– Поліпшення позицій сайту в пошукових системах Google, Aport, Рамблер;
– Розкрутка за допомогою контекстної реклами;
– Банерна реклама на тематичних Інтернет-майданчиках.

Покращуючи позиції в пошукових сервісах, ми отримуємо збільшення цільового трафіку сайту та забезпечуємо досить довготривалий ефект. Це можливо лише за умови використання «білих», надійних і перевірених часом методів просування веб-сайтів.

Просування сайтів проводиться в кілька етапів:

1. Попередній аналіз сайту на відповідність вимогам пошукових роботів.
2. Складання семантичного ядра сайту (вибір оптимальних ключових слів та фраз, за ​​якими Ваші послуги чи товари шукатимуть потенційні покупці).
3. Порівняльний аналіз веб-сторінок потенційних конкурентів.
4. Оптимізація сторінок вашого сайту для успішного читання пошуковими системами.
5. Редагування вмісту Вашого сайту відповідно до певних ключових запитів.
6. Збільшення цитування сайту.
7. Моніторинг становища сайту в пошукових видачах популярних пошукових систем, аналіз результатів робіт з просування сайту.
8. Аналіз відвідуваності Вашого сайту.
9. Постійна підтримка та оптимізація.

Оптимізація та просування сайту - 2-

Ми не обіцяємо миттєвого результату. Перші результати дій щодо просування сайту Можна побачити лише через 1-2 місяці після початку роботи з просування та оптимізації. Дуже багато залежить від теми сайту. Конкуренція за тематиками сайтів може відчутно відрізнятися, тому час появи відчутних результатів може варіюватися. Для досягнення потрібних позицій сайту (перша десятка пошукової видачі) варто присвятити щонайменше чотири місяці. Протягом усього періоду співпраці, щомісяця, ми надаватимемо звіти про виконану роботу (повну статистику відвідуваності Вашого сайту та досягнутих позицій за Вашими запитами).