Розкрутка сайтів – це комплексний підхід, спрямований на посилення переваг сайту, поширення позитивної інформації про нього серед потенційно зацікавленої аудиторії, його реклама та оптимізація.

Налагоджена робота сайту – шлях до лідерства!

Створення та розкрутка сайту – справа, якою ми займаємося вже багато років. З упевненістю можемо сказати, що наш комплекс заходів щодо підвищення успішності сайту є надзвичайно ефективним та дієвим. Ми використовуємо практично всі відомі інструменти інтернет-реклами, контекстної реклами, займаємося маркетингом та оптимізацією сайтів під скороминущі стандарти сучасного інтернет-середовища.
Сучасний світ динамічний, а Інтернет змінюється з кожною секундою, захоплюючи все більший простір. Таким чином, запропонувати людям новий товар чи послугу стає все складніше.
Ми допоможемо Вам не розгубитися в море пропозицій і розробити чітку та ефективну схему розкрутки веб-сайту. Ви особисто переконаєтесь, як швидко можна перетворити свій інтернет-ресурс на справжню золоту жилу!

Наше агентство пропонує Вам максимум того, на що сьогодні здатні професіонали в галузі створення та розкрутки веб-сайтів.
Спектр послуг нашої компанії:

  • Оптимізація сайтів. Ми зробимо Ваш сайт доступним та легким для пошуку у Всесвітній мережі за найнижчими цінами!
  • Контекстна реклама. Ви отримаєте можливість розміщувати ефективну інформацію про свій бізнес на сайтах, близьких за тематикою, а також на сторінках результатів пошукових серверів! Вас неможливо буде не помітити!
  • Просування веб-сайту. Ми виведемо Ваш сайт на перші сторінки пошукових серверів! Це 100% гарантія збільшення потоку клієнтів та підвищення іміджу вашої фірми!
  • Інтернет-реклама. Цей зручний, ефективний та недорогий вид реклами вже зараз на шляху до випередження телевізійної, а незабаром витіснить її.
  • Маркетингові послуги. Наші фахівці проведуть низку заходів, спрямованих на ГАРАНТІЙНЕ формування мотивації у потенційних клієнтів, а також позитивної громадської думки щодо Вашого товару!

Всі ці інструменти розкручування в ансамблі дадуть несподіваний, вибуховий результат. Сотні клієнтів вже задоволені нашою роботою, яка принесла їм реальний успіх та гроші! Чого ж Ви чекаєте? Дайте своєму сайту нове життя та здійсніть свою мрію!

Ціни на всі послуги у нас помірні і відповідають якості послуг. На кожне замовлення ми гарантуємо повернення коштів. Тільки у нас Ви знайдете найвигідніші знижки!

Аудит сайту

Якщо Ви серйозно вирішили рекламувати та просувати свої товари/послуги через Інтернет, потрібно насамперед підготувати сам сайт до потоку відвідувачів. А розвиток будь-якого бізнесу потребує продуманого підходу до аналізу та планування. Як підвищити ефективність сайту? Куди направити діяльність? Відповіді на ці запитання надасть комплексний аудит сайту. Але що це таке? Якщо вас лякає слово «аудит», використовуйте слово «аналіз».

Аудит сайту – це комплекс заходів та дій, ціла продумана система тестів, які дозволяють точно визначити стан Вашого ресурсу, тобто так би мовити, «діагностувати» його. Аудит сайту дозволяє визначити слабкі сторони, помилки, недоліки, проблеми. І вже після визначення такого діагнозу, можна приступати до лікування, отримавши конкретні рекомендації, що і як робити.

Комплексний аудит сайту включає аналіз з таких питань:

Аудит юзабіліті визначає, наскільки сайт є зручним у користуванні, наскільки швидко дозволяє знайти потрібну інформацію, наскільки пристосований до певних цілей. Крім того, проводиться аудит зручності попадання на сайт (звідки приходять відвідувачі, скільки часу вантажиться головна сторінка), аудит руху відвідувачів по сайту (зручність у користуванні, доступність інформації, аналіз структури сайту).
Аудит контенту сайту є одним із найскладніших завдань і потребує багато часу. Він може складатися з багатьох частин, наприклад: аналіз контенту з боку відвідувачів, аналіз кількості контенту, аналіз грамотності та унікальності контенту, графічний аналіз контенту, аналіз за ключовими запитами тощо.
Технічний аудит сайту визначає характеристики сайту з технічного боку, наскільки він зручний для адміністрування, наскільки надійний. Але, звичайно, те, яким бачите сайт Ви та Ваші відвідувачі дуже відрізняється від того, яким він виглядає для пошукових машин. Тому потрібний ще й аудит доступності веб-сайту.

Аудит дружності сайту з пошуковими системами. Саме пошукові машини визначають рейтинг Вашого сайту, і, залежно від цього, Ваш сайт має певну позицію в результатах запиту. Тому «подружитися» з пошуковими системами – ціль номер один.

Основні канали продажів в інтернеті — це seo просування і контекстна реклама. Саме ці два напрямки є профільними для нашої компанії. Також ми надаємо супутні послуги, які іноді потребують наших клієнтів. Це розробка сайтів та копірайтинг.

Ми цінуємо наших клієнтів та пропонуємо індивідуальний підхід до кожного. Адже кожен бізнес індивідуальний, а кожен сайт особливий. Тут може бути стандартів, шаблонів. Ми уважно вивчимо ваш сайт та вашу сферу бізнесу та запропонуємо найкраще рішення для вас.