Якісна реклама? Ефективні продажі? Динамічний зростання попиту та цільової аудиторії? Так! З послугами Інтернет-маркетингу нашої агенції!

Маркетинг – це застосування заходів щодо направлення потоку товарів і послуг від виробника до споживача.

Інтернет-маркетинг – це комплекс дій спрямованих на просування і продаж товарів або послуг за допомогою технологій мережі Інтернет. Основним носієм інформації виступає сайт виробника, на якому містяться необхідні дані про послуги або товари. Більшість інструментів інтернет-маркетингу застосовують для приведення потенційних клієнтів на сайт.

Замовте послугу вже сьогодні!

Маркетинг в Інтернеті нарощує потужності – відкриття інтернет-магазинів, веб-аукціонів та ін. Згідно зі статистичними дослідженнями кількість користувачів українського Інтернету зростає, і вони все більше часу проводять у мережі. Цього року передбачається формування лідерів рекламної галузі та підвищення рівня показників якості послуг. Тому важливо розуміти, наскільки важливою є ця сфера продажу та вчасно скористатися актуальною пропозицією фахівців інтернет-галузі.

Серед наших клієнтів – понад сотня виробників! Вони на власному досвіді переконалися, наскільки дієвими можуть стати інструменти інтернет-маркетингу, якщо вміло їх застосувати. Довірте свій бізнес професіоналам – і Ви не пошкодуєте!

Все, що можна продати, можна продати вигідно!

Маркетинг – це мистецтво продажів. Це вміння мотивувати, заохочувати, зацікавити покупця. Професійна мотивація відбувається без тиску і нав’язування, навпаки – аналізуються переваги товару, увагу акцентують на перевагах, користі від придбання.

Запам’ятайте – все, що продається, можна продати вигідно, скориставшись інструментами інтернет-маркетингу:

• Медійна (банерна) реклама.

Створення банерів різних розмірів та стилів. Вони динамічні, анімовані, мультимедійні, тому є інструментами якнайшвидшого залучення цільової аудиторії.

•Контекстна реклама

Щодо недорогий та надзвичайно ефективний інструмент інтернет-маркетингу. Такий вид реклами найбільше підходить для залучення на сайт вже зацікавленої аудиторії. Існують варіанти: розмістити рекламу на тематичних сайтах або використовувати пошукову контекстну рекламу. Перевага такої послуги в тому, що її можна запустити та закінчити за бажанням замовника у будь-який момент.

• Мобільний маркетинг

Тонкий психологічний інструмент, покликаний залучати широку аудиторію до участі у різних промоакціях. Сьогодні це найбільш ефективний вид персоніфікованого контакту зі споживачем, у якому формується позитивне враження про майбутню товарну пропозицію.

• Пошукова оптимізація (SEO)

Ваш сайт оптимізується – тобто стає “зрозумілим” для пошукових систем. Відповідно, Вас легше буде знайти в Інтернеті та кількість відвідувачів сайту збільшиться. Максимально ефективний та низький за собівартістю спосіб залучення клієнтів.

• Вірусний маркетинг

Масове поширення рекламного матеріалу (наприклад, через відеоролик, карикатуру, фотографію, колаж) серед користувачів зі схожими інтересами. З.минка цього інструменту – у цікавості та якості матеріалу та рекламної інформації. Вартість контакту невисока.

• Прихований маркетинг

Використовується у спілкуванні на інтернет-форумах та блогосфері для формування думки або необхідної реакції на нову послугу чи товар. Лідери та учасники дискусій впливають на тих, з ким спілкуються онлайн, а також на тих відвідувачів, які перечитуватимуть цю інформацію пізніше. Таким чином, через живе спілкування створюється позитивне враження про товар, більше того, негативний рекламний ефект у будь-якому його прояві зовсім відсутній.

• Формування спільної думки (PR)

Потужний інструмент впливу широку аудиторію, реалізує сприйняття великої кількості інформації без переходу на сайт рекламодавця. Цей спосіб відносно дорожчий, проте його ефект вражає своєю масштабністю та ефективністю.

Всі ці інструменти покликані створити попит, мотив, прагнення придбати Ваш товар та скористатися послугами, які Ви пропонуєте. Кожен із них є дієвим, а за правильного комбінування можна отримати несподівано високі результати продажів.

Варто зазначити, щооптимальний ефект від правильної взаємодії інструментів можна отримати виходячи з цілей маркетингових завдань. Як професіонали у цій галузі, ми можемо допомогти Вам проаналізувати свою стратегію маркетингу та запропонувати найефективніші рішення Ваших завдань. Продавайте вигідно!

Ви можете звернутися до нас за телефоном, або залишити заявку.