Компанія «Arbus» пропонує вам безпечні та надійні пасажирські перевезення за кордон. Ми — найкращі у своїй справі, а вартість переїзду до будь-якого обраного вами міста приємно порадує. Компанія «Arbus» пропонує своїм пасажирам виїзди не лише зі стандартних для транспортних компаній міст (Києва, Львова, Одеси). Протягом усієї поїздки кожен наш пасажир перебуває в цілковитій безпеці. Про це ми подбали завчасно.

Пасажирські перевезення за кордон Каховка Киев.

Водії компанії «Arbus» їздять до країн ближнього зарубіжжя.

Ми вже давно довели професіоналізм наших водіїв та безпеку автобусів, оскільки офіційно зареєстровані як перевізники з 2000 року. Пасажири можуть забронювати квиток до будь-якого обраного міста вже зараз!

Вибираючи поїздки з нами, ви отримуєте:

Безпека. Усі переїзди здійснюються комфортабельними автобусами.

Вигоду. Вартість пасажирських перевезень ми утримуємо на доступному та прийнятному для кожного клієнта рівні. Ми не завищуємо ціну своїх послуг, адже цінуємо та поважаємо наших пасажирів.

Комфорт. Кожен автобус оснащений ергономічними сидіннями, клімат-контролем, Wi-Fi.

Надійність. Наші водії ніколи не спізнюються незалежно від ситуації. Ми закладаємо максимум часу, який у нинішній ситуації ви можете провести на митниці, і вже тоді озвучуємо результат можливого прибуття.

Стаж водіння у наших водіїв становить понад десять років, тому про вашу безпеку можете навіть не замислюватись.