Хочете, щоб Ваш сайт був ефективним, активним та приносив реальну користь? Замовте просування сайтів в Україні.
Хочете підвищити ефективність власного інтернет-ресурсу?
«Просування» сайту, його розкрутка та збільшення потоку клієнтів з мережі Інтернет – це основні завдання, які ми ставимо перед собою.

Наші можливості:

 • Ми молоде та перспективне інтернет-агентство з найнижчими цінами, широким асортиментом послуг та відповідальним творчим колективом.
 • Ми знаємо, що потрібно зробити, щоб Ваш сайт почав приносити реальну користь.
 • Після нашої розкрутки про Ваш ресурс дізнаються абсолютно всі, кого це цікавить – щодня десятки тисяч відвідувачів із пошукових систем, сотні яких стануть майбутніми клієнтами.
 • Ми зробимо будь-який сайт «зрозумілим» для пошуку – так звана пошукова оптимізація сайту зробить Вашу інтернет-сторінку чутливою до найрізноманітніших пошукових запитів.
 • Ми використовуємо медійні та контекстні оголошення, які забезпечують потік тисячам потенційних клієнтів із тематичних сайтів та пошукових систем.

Наші реальні переваги в просувані сайтів в Україні:

1. Ми маємо приємні ціни.
Ми пропонуємо найнижчі ціни на розкрутку сайтів. За даними нашого щоквартального дослідження, ми увійшли до списку інтернет-агентств України за найнижчими цінами. Це стало можливим завдяки автоматизації більшості процесів розкрутки сайту та великому практичному досвіду у цій галузі.
2. Ми працюємо швидко.
Завдяки добрим знанням алгоритмів пошукових систем та постійному самовдосконаленню Ви побачите результат вже після другого тижня нашої роботи, і на другий день від початку контекстної рекламної кампанії.
3. Ми надаємо фінансові гарантії результатів розкрутки сайту.
Ми впевнені як свою роботу, тому гарантуємо повернення коштів у випадку, якщо розкрутка сайту не принесе обумовлених результатів. Усі вимоги та умови повернення Ваших вкладень чітко та прозоро прописані у договорі. Ви можете бути спокійним за свої фінанси!

4. Ми працюємо не лише над позиціями сайту, а й над збільшенням продажу.

Розкрутка та просування сайту в пошукових системах – це не тільки виведення Вашого сайту на першу сторінку результатів, але й аналіз поведінки відвідувачів. Наша мета – не тільки збільшення кількості відвідувачів Вашого сайту, а й перетворення їх на Ваших клієнтів!

5. Ми поважаємо та цінуємо своїх клієнтів.

Наша команда намагається, щоб співпраця не обмежувалася лише роботами з розкрутки сайту. Також ми пропонуємо послуги з обслуговування, оптимізації та підтримки сайту, максимально збільшуючи ефективність та віддачу від ресурсу.

Основні послуги:

Аудит сайту – це різнобічний аналіз Вашої інтернет-сторінки. Важливо знати як працює внутрішня частина Вашого ресурсу, зрозуміти дію зовнішніх факторів, проаналізувати структуру.

Просування сайтів в Україні – комплексний підхід, спрямований на виведення Вашого сайту на першу сторінку результатів пошуку за запитами щодо Вашого бізнесу. Наявність вашої інтернет-сторінки на першій сторінці пошуку – це гарантований успіх!

Адже це відкриває перед вашим бізнесом низку конкурентних переваг:

 • – Низька вартість цільових відвідувачів.
 • – Високий рівень довіри до лідируючого сайту.
 • – Відсутність нав’язливого рекламного ефекту.
 • – Результати навіть після завершення рекламної кампанії.
 • – Постійний приріст кількості лояльних відвідувачів сайту.

Контекстна реклама – рекламні оголошення, що розміщуються на тематичних сайтах або на сторінці результатів пошуку. Така реклама забезпечує:

 • Моментальний старт рекламної кампанії та поява цільових відвідувачів.
 • залучення максимально зацікавленої аудиторії.
 • Високу гнучкість рекламної компанії.
 • Оплату за перехід на сайт, а не трансляцію оголошення.
 • Можливість детального контролю рекламної кампанії та доступ до звітів.

Медіа (банерна) – реклама – це статичні, анімовані або відео-оголошення про Вас або Ваші послуги, які будуть відображатися на тематичних сайтах. Всі знають, що візуальна інформація краще засвоюється та запам’ятовується. Саме тому використання медіа-реклами дозволить Вам зацікавити більшу кількість потенційних клієнтів.

Медіа-реклама дозволяє:

 • Забезпечити підтримку телевізійної чи поліграфічної реклами.
 • Привернути увагу відвідувачів динамічними банерами.
 • Посилити та підтримати впізнаваність бренду чи товару.

Обслуговування сайту – це Постійне забезпечення його технічної та інформаційної підтримки. Динаміка розвитку Інтернету як жорсткого конкурентного середовища вимагає від сайту “бути у формі” постійно. Цьому ми й сприяємо, роблячи Ваш ресурс актуальним, потрібним та продуктивним.

У нашому колективі – висококваліфіковані фахівці, наділені творчим мисленням та креативним підходом до замовлень. У нас є акредитовані Google та Яндексом фахівці з контекстної реклами – професіонали з великим досвідом, лідери у своїй галузі.

Кожен з нас прагне вдосконалюватися і стати найкращим у своїй справі. Ми готові до тривалої та ефективної співпраці з нашими клієнтами. Ми створимо собі хорошу репутацію тільки тоді, коли така репутація буде у Вас! Адже допомагаючи Вам стати лідером, ми самі робимо крок уперед.

Нашими послугами задоволені всі, хто ними скористався – не витрачайте часу і Ви! Стати нашим клієнтом ЗАРАЗ, і ви відчуєте свою перевагу над конкурентами!