Пропонуємо Вам послуги з організації веб-проектів. Багаторічний досвід дає можливість реалізувати завдання практично будь-якої складності. Ми розробимо для Вас унікальний дизайн, розповімо та покажемо, як краще організувати юзабіліті та публікації матеріалів. Буде це сайт-візитка, корпоративний сайт компанії, соціальний ресурс або інтернет-магазин (ларек), Ви завжди отримаєте якісний продукт.

Якщо Ви спочатку плануєте виготовити “що-небудь” і не плануєте показати себе або обличчя своєї компанії – зверніться до самотнього фрілансера або студента, гарантовано зроблять те, що Ви хочете. На жаль, ми не візьмемося за виготовлення проекту, який не матиме майбутнього в мережі.

Ми можемо запропонувати розробку веб-проектів на безкоштовних CMS. Що таке CMS, немає це не кандидат у майстри спорту – це система управління вмістом / контентом / / англ. Content management system, CMS/ — інформаційна система або комп’ютерна програма, що використовується для забезпечення та організації спільного процесу створення, редагування та керування контентом.

Основні функції CMS:

  • надання інструментів для створення контенту, організація спільної роботи над контентом /змістом, матеріалами/;
  • управління контентом /змістом, матеріалами/: зберігання, контроль версій, дотримання режиму доступу, управління потоком документів тощо;
  • публікація контенту /вміст/;
  • подання інформації у вигляді, зручному для навігації, пошуку.

У системі керування вмістом можуть знаходитися різні дані: документи, фільми, фотографії, номери телефонів, наукові дані і так далі. Така система часто використовується для зберігання, керування, перегляду та публікації документації.

CMS широко використовуються так як дають спрощену можливість редагувати зміст сайту та спрощують додавання контенту та інших матеріалів. При використанні CMS у Вас не буде потреби наймати контент-майстри так, як експлуатація адміністративної панелі не потребує специфічних знань.

Ми не наполягаємо на використанні безкоштовних CMS, але якщо дивитися з погляду економії, цей варіант не замінимо.