З цієї статті Ви дізнаєтеся, що під час розкручування сайту добре використовувати програмні інструменти, які істотно полегшують роботу. Наприклад візьмемо програмний пакет Seomonitor і окремо проаналізуємо кожен його модуль.

Модуль визначення позицій

Звичайно, Ви можете і вручну вводити ключові слова/фрази в пошукову систему і таким чином дивитися, на якій позиції стоїть Ваш сайт за результатами пошуку. Але зручніше це автоматизувати. Таким чином, Ви отримаєте ту саму інформацію (про позиції сайту в різних пошукових системах), до того ж графік.

Модуль Зовнішні посилання

Допоможе також у визначенні PR сторінок. Цей модуль видасть Вам список зовнішніх посилань Вашого сайту, наданий за датами.

Модуль Індексація сайту

Покаже Вам усі проіндексовані певною пошуковою системою сторінки.

Модуль Лог-аналізатор

Доставить Вам детальну та цікаву інформацію про Ваших відвідувачів: звідки вони перейшли до Вас, які ключові слова використовували, з якої вони країни тощо.

Модуль PR-аналізатор

За допомогою цього модуля Ви зможете аналізувати сайти конкурентів (дізнатися PR їх сторінок, кількість зовнішніх посилань та багато іншого).

Модуль Вибір ключових слів

Аналізує та підбирає ключові слова для Вашого сайту, показує популярність певного ключового запиту та рівень конкуренції.

Модуль HTML-аналізатор

Може використовуватися як для Вашого сайту, так і для аналізу сайту конкурентів: проводить аналіз html-коду сторінки, ключових слів, правильність текстової оптимізації. Підтримує різні мови.