Дуже часто останнім часом на SEO-порталах можна зустріти таке слово, як «крауд-маркетинг». Дослівно термін можна перекласти як «маркетинг натовпу». Цей метод використовує стимуляцію відгуків та рекомендацій для покращення продажем товару. Метод об’єднує підходи SEO і SMM для збільшення прибутку компанії шляхом моніторингу відгуків в мережі Інтернет.

Напрямки, які включають крауд-маркетинг:

– пошук та аналіз відгуків у форумах та блогах про конкретну компанію;
– Пошук згадок про фірму у соцмережах;
– відстеження інформації у сервісах типу «питання-відповіді»;
– аналіз контенту тематичних блогів;
– зв’язок із майбутніми клієнтами, створення рекомендацій шляхом вірусного маркетингу.

Для чого потрібен крауд-маркетинг?

При згадці бренду на відповідних інтернет-ресурсах метод допоможе підвищити впізнаваність компанії, а також збільшити вхідний direct-трафік на сайт. Дані згадки за грамотного підходу схожі саме на рекомендації реальних користувачів, а не на проплачену рекламу.

Переваги крауд-маркетингу

Рекомендації за допомогою крауд-маркетингу націлені насамперед на вже зацікавленого клієнта, якому потрібно лише «підігріти» його інтерес. Постійний зв’язок з цільовою аудиторією забезпечує якісний трафік на ресурс компанії та дозволяє зробити враження якісної та потрібної продукції/послуг. Ціна крауд-маркетингу в різних компаніях різна. Розкид цін від 40 до 200 грн за посилання.

Доцільність методу

Крауд-маркетинг вимагає певних витрат часу та фінансів. Але він дозволяє збільшити відвідуваність інтернет-майданчиків за короткий термін саме за рахунок якісного трафіку.

крауд ​​маркетинг на форумах

 

Хотілося б доповнити по крауд-маркетингу:

Команда крауд-маркетологів більше 20 осіб, можемо виконувати дійсно великі обсяги робіт у стислі терміни без втрати якості.
Активна підтримка кожного клієнта. Понад 400 позитивних відгуків від клієнтів. База форумів – понад 2000 майданчиків.
Працюємо як з великими SEO-компаніями так і з великою кількістю дрібних. На кого орієнтовані SEO-компанії, SEO-фахівці, власники сайтів. Багато хто працює з нами вже протягом кількох років.

Безкоштовно надаємо як підтримку, так і SEO-консультації для наших клієнтів. Наш крауд-маркетинг спрямований саме на SEO, і справді добре піднімає позиції.