Для власників сайтів досить важливо не лише залучити відвідувачів на свій ресурс, а й утримати їх на ньому. Оскільки це має впливом геть поведінкові чинники і конверсію. Однак існує цілий список причин, через які користувачі швидко залишають інтернет-ресурс і відповідно не приносять жодної користі. Саме тому дуже важливо оперативно усунути дані причини, найкраще здійснити це, вдавшись до допомоги фахівців, які надають SEO-послуги.

Інформацію на сайті дуже складно візуально сприймати

Дуже часто текст, представлений на ресурсі, незручно читати, а також може викликати втому очей. Тому потрібно враховувати за допомогою якого шрифту та розміру представлений контент сайту.

Помилкова навігаційна структура ресурсу

Перед створенням сайту важливо опрацювати його структуру. Адже грамотна структура інтернет-сторінки дозволяє відвідувачу швидше і зручніше відшукати необхідну для нього інформацію, адже мета будь-якого ресурсу – це отримати дію від його відвідувачів, а відповідно і се просування сайту. При цьому для різних типів сайтів (наприклад, інформаційний сайт, інтернет-магазин, портал та інше) структура повинна мати відмінності. Важливо зважити на цей фактор до моменту віддачі на проектування дизайну сайту.

Дизайн сайту з часом застарів

Таке часто трапляється з багатьма сайтами, особливо якщо вони належать невеликим компаніям. Проте варто розуміти, що привабливий та сучасний дизайн – це дуже важлива складова будь-якого ресурсу, що впливає на тривалість його відвідування. Саме тому потрібно регулярно опрацьовувати дизайн, а також тестувати його, для чого варто звернутися до компаній, що надають послуги seo просування. Пам’ятайте, що на дизайні ресурсу не варто економити.

Вимоги реєстрації незрозумілі або дуже нав’язливі

Досить поширені випадки, коли відбуваються збої в роботі реєстраційної форми, або запитана інформація занадто конфіденційна, наприклад, потрібно вказати номер банківської картки та інше. Для збільшення відвідуваності інтернет-сторінки потрібно аналізувати, а також опрацьовувати необхідні поля та умови, щоб вони були найбільш оптимальними.

Занадто велика кількість реклами

Найчастіше така проблема виникає на розважальних ресурсах, власники яких хочуть отримати якнайбільше грошей зі свого трафіку. І в основному, така реклама поводиться дуже нав’язливо, через що користувач стає не комфортно, і він вирішує залишити сайт.

Сайт довго завантажується

Необхідно знати, що від швидкості завантаження сайту залежить не тільки кількість відвідувачів, але й зростання та позиція у пошукових системах, для збільшення яких досить часто власники ресурсів замовляють послуги seo. Тому варто за необхідності збільшити швидкість завантаження сайту, або змінити хостинг.

Автоматичне включення на сайт відео

Коли зайшовши на сайт, там відразу ж включається якесь відео, багато відвідувачів вважають за краще закрити ресурс. Саме тому варто надати відвідувачеві вибір – дивитися відео чи ні.

Відсутній заклик до дії

Для того, щоб відвідувач вчинив будь-яку дію (зателефонував, заповнив заявку, скачав щось та інше), його необхідно підштовхнути до цього.

Сайт не оптимізовано для відвідування мобільних пристроїв

Усунути цю проблему можуть зробити компанії, що надають послуги SEO, але в більшості випадків за це відповідають розробники сайтів.

Незрозумілі переваги продукту

Найкраще, як для відвідувача сайту, так і для його власника, якщо на сайті буде представлений детальний опис переваг товару, послуги та іншого. При цьому для такого опису варто застосовувати прості слова, зрозумілі звичайній людині.

Сайт був зламаний

У разі виникнення такої ситуації, власник сайту швидше за все, втратить не лише відвідувачів, а й гроші. Тому необхідно регулярно моніторити сайт щодо вразливості, а також наявності дивних скриптів у коді. Причин, через які відвідувачі залишають сайт, може бути значно більшим. Головне – це своєчасно виявляти та усувати їх.

Послуги просування сайтів у Києві. Компанія EMBO надає послугу “розкручування сайтів” у строки від 3 міс. на SEO та контекстна реклама від 1 тижня.