Зміст сторінки: “Як додати сайт на карти Google – додати компанію в Google Мій Бізнес або Google карти/maps”:Крок 1. Проходимо реєстрацію на сайті
Крок 2. Натискаємо на кнопку входу в обліковий запис Google у верхньому правому куті
Крок 3. Вказати країну та заповнити поле з номером телефону
Крок 4. Заповнити основні відомості про вашу компанію
Крок 5. Доповнити інформацією про оплату, відео чи фото
Крок 6. Вказати країну та заповнити поле з номером телефону
Крок 7. Заповнити додаткові поля з інформацією про послуги
Крок 8. Підтвердити та надіслати інформацію для розгляду
Google Мій Бізнес – це сервіс пошукової системи Google для додавання на карти Google офлайн-точок: магазинів, компаній, пам’яток та інших точок.

Пошукова система Google у буквальному значенні слова творить чудеса! Скільки корисних і потрібних сервісів було створено цією компанією – не порахувати, але в цій статті мова піде про Google Place, а саме, про розміщення компанії (сайту) на картах Google.

Безумовно, цей сервіс дуже корисний і необхідний для людей загалом, але зараз не користується належною популярністю в Україні. Молодь давно звикла до нього, а от люди в середньому віці користуються не так часто, як хотілося б.

Сервіс Google Places допомагає Google показувати у видачі релевантні результати пошуку. Припустимо, нам потрібно терміново оновити гуму на автомобілі, і ми живемо в Донецьку, але за звичкою вбиваємо в Google слова “купити шини” без слова, яке уточнює наше місце розташування.

І якщо у нас не вказаний регіон пошуку, то ми побачимо у видачі фірми з продажу шин зовсім не в Донецьку, а в Києві, наприклад. Таким чином, цей сервіс допомагає швидше знайти потрібну інформацію в Інтернеті.

Останнім часом сайти компаній, які додані до Google Place, показуються частіше та вище в результатах пошуку. Таким чином, навіть якщо у вас немає фізичної адреси компанії, ви в програші. Але тільки в тому випадку, коли є потреба у регіональній приналежності сайту.

Отже, це був ліричний відступ, тепер, власне, про те, як додати сайт (компанію) на карти Google.

Як додати компанію на карти Google

Крок 1: Переходимо за цим посиланням:

http://www.google.com/business/placesforbusiness/

Крок 2: Натискаємо кнопку входу в обліковий запис Google у верхньому правому куті.

Крок 3: Після цього потрапляємо на форму для заповнення інформації про кампанію. Нам необхідно вказати країну та заповнити поле з номером телефону, через який буде активована картка Google.

Крок 4: Далі необхідно заповнити основні відомості про вашу компанію:

Крок 5: Інформацію про час роботи та територію обслуговування:

Крок 6: Доповнити інформацією про оплату, відео чи фото:

Крок 7: А також заповнити додаткові поля з інформацією про послуги, які повинні мати ключові запити у сфері вашого бізнесу:

Крок 8: Після того, як ми заповнили всю основну інформацію, необхідно підтвердити та надіслати інформацію для розгляду. Якщо ви вказали стаціонарний номер телефону, вибирайте активацію через телефонний дзвінок, якщо мобільний – активація через коротке текстове повідомлення. Вам буде надіслано код або продиктовано через телефонний дзвінок.

Далі, після активації у випадку, якщо код введено правильно, ми побачимо такий текст:

На жаль, відомості про вашу компанію будуть додані на карти Google лише після перевірки сайту та інформації модератором. В середньому час очікування на додавання від 3-х днів до декількох тижнів. Але в поодиноких ситуаціях очікування може становити понад місяць. У будь-якому випадку, необхідно чекати, тому що це необхідно для просування сайту.

Після того, як картку в Google Place приймуть і почнуть показувати при пошуку в Google, необхідно попросити ваших клієнтів приділити пару хвилин і залишити позитивний відгук про компанію. При пошуку компанії на картах, я б клацнув на сайт з великою кількістю хороших відгуків. А ви?