Насамперед, Вам потрібні відвідувачі. А відвідувачі, на жаль чи на щастя, переходять на сайти переважно через пошукові системи. Тоді Вам потрібно «потоваришувати» з цими пошуковими системами, увійти в них у довіру, сподобатися їм. Що для цього робити читайте нижче.

Якщо Ви вже зареєстрували домен, маєте сайт більш-менш пристойного вигляду, тоді оптимізуйте головну сторінку. Потім не забудьте про розділи. По ходу справи починайте вивчення SEO (буде Вам і теорія, і практика), без цього Вам не досягти успіху.

Унікальна послуга: Закупівля посилань на посилання визнано одним з найефективніших серед SEO методик.

Далі беріться за головне – написання SEO-текстів. Це найважливіша частина розкрутки сайту. Тексти потрібно писати не просто так, а за правилами SEO-копірайтингу. Ці тексти потрібно оптимізувати під певні ключові запити (які відповідають тематиці вашого сайту і які, на Вашу думку, вводитимуть користувачі в пошукову систему, щоб потрапити до Вас). Чим частіше Ви оновлюватимете свій сайт свіжими текстами – тим краще. У статтях посилайтеся інші схожі (якщо потрібно). Але це завжди плюс.

Тепер, коли є контент (інформаційне наповнення сайту), можете починати займатися зовнішніми посиланнями на Ваш сайт. На старті краще купувати посилання, це позбавить Вас купи проблем та заощадить Ваш час, а результат наприкінці – однаковий. Потім, якщо бажаєте, можете реєструватися в каталогах, не завадить.

Запам’ятайте: поки Ви займаєтеся сайтом, пишете статті, обмінюєтеся посиланнями, рекламуєте його – Ваша відвідуваність зростатиме. Цей процес ніколи не варто припиняти, інакше ви відчуєте, наскільки катастрофічно може впасти рейтинг. Для ефективного розвитку потрібно постійно вкладати у свій ресурс час та гроші.

SEO: крок за кроком

Це один із прикладів того, як розкрутити сайт, така собі покрокова інструкція з використанням програми Seomonitor. Думаю, що для людей, які зрозуміли принципи та основи SEO не буде зайвим розставити крапки над «і» в порядку виконання всіх дій. Тоді почнемо:

  1. Ще до того, як розпочати SEO Вам потрібно зрозуміти, що це і з чим його їдять. Тобто, без базових знань Вам не обійтися. Здобути такі знання швидко і зовсім не важко. Ви можете скористатися статтями з Інтернету або якимось посібником для чайників.
  2. Другий етап – створення списку ключових слів. Вибирати ключові слова краще за середньочастотні та низькочастотні. Високочастотні запити дадуть Вам мало гарантій на те, що Ви опинитеся в ТОПі, а тоді, вся Ваша SEO-компанія може вилетіти в трубу. У підборі ключових слів допоможе спеціальний модуль.
  3. Контент – найважливіша частина вашої SEO-компанії. До написання статей для сайту потрібно поставитися дуже відповідально. Навряд чи Вам будемо під силу самим постійно писати тексти, краще знайти автора, який буде працювати для Вас. Якісне інформаційне наповнення дозволить Вашому сайту мати більше зовнішніх посилань. Кожна сторінка має бути оптимізована під певну ключову фразу.
  4. Реєструємо свій сайт у різноманітних каталогах (не перестарайтеся).
  5. Чекайте, доки Ваш сайт буде проіндексований пошуковими системами, робите висновки.
  6. Після цього можете починати перевірку позиції сайту у результатах пошуку за певними ключовими запитами. Звичайно, очікувати відразу шалених результатів Вам не варто, тому що попереду на Вас чекає постійна щоденна робота над своїм сайтом (запам’ятайте, що SEO-компанія, це не одноразове задоволення).
  7. Далі, використовуючи модуль Зовнішні посилання, спостерігайте за тим, скільки зовнішніх лінків має Ваш сайт, наскільки він популярний тощо.
  8. За допомогою Лога аналізатора, аналізуємо відвідуваність сайту, і надалі продовжуємо працювати над її збільшенням.

Останній пункт складатиме найважчу та найтривалішу частину роботи над просуванням Вашого сайту. Та й взагалі, сам процес розкручування – довгий і трудомісткий, тому запасайтеся терпінням.

Принципи роботи пошукових систем

Ця стаття буде досить теоретичною, але все ж таки не зайвою для тих, хто хоче досягти успіхів у SEO. Тоді почнемо.

Із чого складається пошукова система? Є такі компоненти:

Spider (павук, або бот) – програма, яка перебирає сторінки сайтів для того, щоб занести їх у базу даних пошукової системи, схожа на роботу браузера, але працює з html-текстом сторінок;
Crawler (краулер) – програма, яка перебирає всі посилання та документи