Використання дати в адресах несе більше шкоди, ніж користь. Це застарілий варіант формування URL. Тепер все можна робити інакше і набагато краще. Якщо користувач і захоче знайти якусь архівну інформацію, він швидше за введе в ключовий запит потрібну йому дату. Але переважно користувачі шукають в Інтернеті свіжу та актуальну інформацію, а не стару. Таким чином, дата – непотрібна інформація у переважній більшості. У url краще важливо використовувати ключові слова, а не засмічувати його чимось зайвим.

Дата в URL сторінок та архівів

Якщо Ви використовуєте дати в URL-адресі і навіть якщо Ви відображаєтеся в перших рядах за результатами певного пошуку, користувачі можуть просто подумати, що Ваша інформація застаріла або архівна – і перейти до наступних результатів, які не будуть містити дату. Тому таким чином Ви втрачаєте відвідувачів. Розміщувати ключові слова краще ближче до початку url.

І ще один негативний вплив дати : вона робить url довшою, а відповідно і незручною, наприклад, для пересилання чи копіювання, або вставлення в текст тощо. Деякі сайти відображають лише перші 25 символів з URL-адреси. Крім того, дата часто може робити URL не релевантним взагалі.

Дати можуть спричинити багато помилок у robots.txt., який зазвичай встановлюється на щомісячні архіви.

Зрозуміло, якщо Ваш сайт створений давно за старими зразками, чи є сенс Вам змінювати систему створення URL адрес? Адже найкращі адреси – це ті, що не змінюються. Але якщо Ви тільки-но почали роботу над своїм проектом, поправити таку дрібницю, як дата в url адресах легше, ніж тягнути всі негативні наслідки неправильних url з часом. У крайньому випадку можна зробити переадресації та стежити, щоб вони завжди залишалися.