Якщо Ви помітили, що Ваш сайт тепер далеко не на першій/другій сторінці пошукових результатів, а відкинутий на кілька сторінок тому, а Ваш трафік з пошукових систем катастрофічно падає, то пошукові машини, швидше за все, профільтрували деякі сторінки Вашого сайту, а, можливо , та весь Ваш сайт.

Які ймовірні причини цього?

  1. Контент, розміщений на Вашому сайті, просто скопійований з іншого сайту. Наповнення має бути унікальним.
  2. Хтось, чий рейтинг вищий за Ваш, використовує контент Вашого сайту без посилань.
  3. Ви продаєте посилання на свій сайт на інші сайти. Особливо обурюються пошукові системи, якщо Ваші тематики зовсім різні, або якщо ті, на кого Ви посилаєтеся, мають поганий рейтинг або погану репутацію («чорні сайти»).
  4. На Вашому сайті забагато реклами, особливо це стосується спливаючих вікон та банерів.
  5. Сайт довго недоступний через проблеми хостингу (кілька діб і більше).
  6. Фігурують посилання на ресурси, які вже не існують. Ви могли і просто помилитися на засланні, а могло статися і так, що ресурс просто припинив своє існування. Тому намагайтеся періодично перевіряти, чи робітники ті лінки, які є на Вашому сайті. Те саме стосується файлів, які розміщені у Вас.
  7. Дублювання текстів на різних сторінках. Тобто один і той же текст можна знайти за різними URL-адресами.
  8. Багато посилань на одній сторінці. Потрібно обмежуватись (не більше 100 на сторінці), інакше пошукові системи сприймуть Вас за смітник для лінків.
  9. Нелегальні методи розкручування сайту (або «чорні методи»). Це можуть бути приховані лінки, ключові слова, банери тощо. Такі методи можуть підвищити Ваш рейтинг хіба що тимчасово. Рано чи пізно їх все одно викриють, забанять.

Але можливі й інші причини падіння рейтингу та відсутності високого трафіку. Якщо Ви не можете самі з’ясувати причину цього і жоден з цих пунктів Вас не стосується, тоді раджу звернутися до служби підтримки веб-майстрів.