Цитування в SEO (гіперпосилання) – це дуже важлива річ, яка потрібна не тільки для підвищення рейтингу Вашого сайту (коли Вас цитують), але і для того, щоб Ви, посилаючись на когось, змогли таким чином розповісти певну інформацію читачам. Звідки у Вас цей матеріал, хто його автор, первинна дата публікації, можливість прочитати повністю тощо.

А навіщо взагалі потрібно на когось посилатися? Так думає багато користувачів Інтернету, які люблять порушувати авторське право. Якщо Ви не хочете, щоб Вас звинуватили в плагіаті, або, якщо Ви просто солідна фірма і таке звинувачення битиме за Вашою репутацією, Вам просто необхідно посилатися на джерело інформації.

Вміле цитування допоможе Вам зробити текст професійнішим, доведе, що Ви орієнтуєтеся в подібних матеріалах, погоджуєтеся з ними, або критикуєте. Завдяки посиланням на першоджерела, читач сам матиме можливість ознайомитися з іншою інформацією та зробити висновки сам, можливо, що відрізняються від Ваших. Цитування також доводить те, що Ви провели певне дослідження, серйозно підійшли до написання статті, таким чином Ви зможете отримати хорошу репутацію, а за деякий час Вас процитують.

Ви можете подумати, що, використовуючи посилання на першоджерела, Ваша робота втрачатиме оригінальність. Зовсім немає! Навіть навпаки: читачі можуть добре відрізнити Ваші ідеї від чужих, простежити хід думок.

У яких випадках потрібно робити посилання? Завжди тоді, коли Ви користуєтеся чужими ідеями, думками, цитуєте когось або перефразуєте своїми словами, згадуєте чуже дослідження, статтю, книжку, згадуєте когось, чиї ідеї вплинули формування Ваших думок.

Ви повинні зробити контент свого сайту настільки захоплюючим та унікальним, щоб зацікавити інші тематичні сайти. Адже важливо, щоб посилалися на Ваші статті також. Поставтеся до написання статей для контенту відповідально.